English please

Logistyka towarów o podwyższonej wartości

Specjaliści. Na rynku od 15 lat

 

Nasza firma logistyczna to  zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w usługach logistycznych towarów o podwyższonej wartości, czyli wymagających wyższej atencji i bezpieczeństwa. Obsługujemy szeroką gamę produktów, szczególnie tych, które w transporcie narażone są na zwiększone ryzyko kradzieży i uszkodzeń.

 

Europejski zasięg i standardy

 

Dysponujemy 3 magazynami o elastycznej powierzchni w nowoczesnych centrach logistycznych Prologis: Warszawa, Poznań, Katowice. Wykorzystując jedne z najbardziej nowoczesnych i  cenionych systemów TMS i WMS, realizujemy skomplikowane procesy logistyczne wymagające wykonywania wielu czynności dodatkowych.

Zapewniamy najwyższe standardy kontroli i nadzoru nad powierzonym nam towarem zarówno w Polsce jak i poza jej granicami.

 

Liczby, na które można liczyć:

 

 

Towary o podwyższonej wartości we właściwych rękach

 

Zdobyliśmy szczególne uznanie klientów z branż: odzież, obuwie, elektronika, akcesoria sportowe i motoryzacja. Od początku istnienia skupialiśmy się na rozwoju usług logistycznych dla towarów segmentu premium. Jesteśmy polską firmą, niezależną i elastyczną w działaniu. Nasze działania i towar naszych klientów objęte są także wyjątkowym ubezpieczeniem zapewniającym bezpieczeństwo powierzonego towaru.

 

Pracujemy dla:
aldoaltaxblizzardfaureciaherlitzhutchncplustecnica